Dárková sada Jsmespolu - Premium

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
5 140 Kč –55 % 2 299 Kč
Dárková sada Jsmespolu - Premium
Jsmespolu darkova sada premium
Novinka Tip
5 140 Kč –55 %

Nevystačíš si s málem? Máme pro tebe prémiovou sadu všech produktů, abyste opět zažehli jiskru!

Zaměřuje se na: Zábavu, sexualitu a komunikaci. 

 

Co v ní najdeš? 

 

SEXUÁLNÍ KARTY S LEHTIVÝMI OTÁZKAMI A ÚKOLY.  2X VYPRODANÝ BEST SELLER. NYNÍ VE SPICY EDITION. 

Chtěli jste další edici a chtěli jste ještě pikantnější. Máte ji mít! Tyhle karty zaručeně rozproudí vaši večerní zábavu! Obsahují 100 otázek a 100 úkolů od lechtivých po náročné.

 

STÍRACÍ KARTY DATE AND BED IDEAS S ÚKOLY NA DOMA, VEN I DO POSTELE.

Už nemáš nápady co originálního byste spolu mohli podniknout? Hledáš inspiraci? Stírací karty vás zabaví a ještě více sblíží. Obsahují 36 karet s aktivitami na ven, domu i do postele. Ikonky vám napoví, čeho se daná karta týká a jak dlouho to bude trvat.

 

DESKOVÁ HRA. 100 PÁRŮ JSME SE ZEPTALI. PIKANTNOSTI ZE ŽIVOTA ČESKÝCH PÁRŮ. UHODNEŠ NEJČASTĚJŠÍ ODPOVĚDI?

Jak často spolu spí? Jak dlouho trvá průměrný sex? Co by partnerovi nikdy neodpusti? Uhodnete, jaké byly nejčastější odpovědi? Nahlédněte pod pokličku toho, jak to mají ostatní páry. Máte to stejně? Dokážeš přemýšlet jako 100 českých párů, žen nebo mužů? Hra obsahuje 150 otázek a odpovědí, 4 figurky, 4x mazací kartičky, 4x mazací fixky, 1x hrací desku.

 

KOMUNIKACE JE KLÍČ. TYTO KONVERZAČNÍ KARTY PROHLOUBÍ VÁŠ VZTAH.

200 otázek, které by vás ani nenapadly. Rozvážou vám jazyk a prohloubí vztah. Po úspěšné první edici přicházíme s edicí druhou – 100 karet s 200 otázkami rozmluví i toho největšího nemluvu. Dejte spolu řeč na témata, jako je láska a flirt, vzájemné poznávání, cíle a sny… a spoustu dalších, které by vás možná ani nenapadly. Komunikace je klíč.

 

STÍRACÍ LAMPIČKA S FIXKOU NA VZKAZY.

„Miluju tě.“… „Promiň.“… „Bylo to hezký.“… „Kup brambory.“… Na tuhle stylovou lampičku můžete napsat jakýkoli vzkaz, pak ho kdykoli smazat a napsat vzkaz jiný. A možná tady najdete nějaký milý vzkaz i vy. Co by vám tak udělalo radost?

 

ELEGANTNÍ DÁRKOVÝ BOX.

Ani to nebudeš muset balit! Sada ti přijde v elegatním dárkovém boxu, který dáváme do transportní krabice, aby se nepoškodil.

 

NAVÍC OPROTI SADĚ BESTSELLER: 

KARTY KDO Z NÁS? 

Testováno na lidech – hra inspirovaná světovým hitem „Who most likely“ rozesměje celou partu až k slzám!

100 kartiček s otázkami mezi vámi odhalí, kdo neudrží tajemství, kdo neustále flirtuje, kdo má nejblbější nápady… Takže, jestli je mezi vámi nějaký suchar, ať se jde raději projít, nebo mu pusťte televizi. Mimochodem, jeden z vás bude mít každé kolo důvod pít.

 

KARTY PRAVDA NEBO ÚKOL PRVNÍ, 2X VYPRODANÁ EDICE. 

Karty  jsou připravené tak, aby rozproudily váš sexuální život. Hrají se jednoduše. Každá karta obsahuje otázku a úkol různých obtížností. Než kartu otočíš vybereš si, jestli chceš otázku nebo úkol. Následně otočíš kartu a splníš úkol nebo odpovíš otázku. 100 karet, 100 úkolů a 100 otázek.

 

KONVEZRAČNÍ KARTY MLUVÍME SPOLU 1.EDICE

Konverzační karty vznikly, aby byly prostředníkem vaší komunikace a nenásilnou formou vás provedli běžnými i důležitými tématy. Pokud to stále bude náročné, můžete si k nim otevřít třeba láhev vína. Krabička obsahuje 100 karet, naleznete zde tedy 200 otázek.

 

KARETNÍ HRA NAJDI PÁR. 

Najdi pár je naše speciální edice inspirovaná kartami Dobble. Hodí se na společnou chvilku, kterou strávíte dohromady a zabavíte se jednoduchou hrou. Lze hrát opakovaně a to ve 2 až 6 hráčích. V krabičce je vysvětleno několik variant, jak si hru užít.

Najdi pár obsahuje speciální kartu s odměnami pro vítěze, pokud budete chtít být soutěživý. Podle počtu bodů o kolik se bude lišit vaše scóre, o to lepší odměna to bude. Návod najdete uvnitř krabičky. 

 

 

Podobné produkty

jsmespolu darkova sada mini
Novinka Tip
1 399 Kč
2 096 Kč (–33 %)

Překvapte svou drahou polovičku dárkovou sadou, která rozproudí váš vztah a přinese nezapomenutelné zážitky!

153
JS games II 5058
Novinka Tip
1 599 Kč
3 294 Kč (–51 %)

TIP: Ideální dárek.  Dárková sada Bestseller zahrnuje výběr našich TOP 5 produktů. 

156