5 TIPŮ JAK OŽIVIT VÁŠEŇ

Nudíš se? Rutina ti kazí chuť na intimitu a komunikace mezi vámi je na bodu mrazu? 😏🥶 Je na čase s tím něco dělat! 

Věděli jste, že:

  • Muži v ČR průměrně vystřídají 9 partnerek, než najdou tu pravou?
  • Ženy vystřídají průměrně 5,5 partnerů, než řeknou ANO?
  • Z těch, kteří se vezmou se 48 % rozvede..

Přitom nejčastější důvody jsou stále stejné: 

👉🏻 Nedostatek upřímné komunikace 

👉🏻 Nedostatek zájmu 

👉🏻 Ztráta intimity 

👉🏻 Rutina a nuda

👉🏻 Odcizení 

Ať už tě sem zavedla nuda nebo rutina, důležité je, že chceš pracovat na zlepšení vašeho vztahu. Super přístup 💪🏻

A my pro tebe máme řešení! 🥳

🤝 Komunikace je základ, ale často se nám do ní nechce. Hlavně ve chvíli, kdy jde do tuhého a musíme řešit důležité věci. Vyzkoušej naše konverzační karty ,,Mluvíme spolu”. Jsou vtipné, vážné a odvážné + obsahují otázky, které by vás často ani nenapadli.

🍆 Intimita patří do každého vztahu a musíme se o ni starat. Lechtivé karty ,,Pravda nebo úkol” jsou zábavným a vzrušujícím způsobem, jak prozkoumat nové stránky vaší sexuality. Přidej do vztahu trochu šťávy!  Obsahují 100 otázek a 100 úkolů od vzrušujících po náročné.  Pomůžou ti splnit některý ze tvých tajných snů? 

 

💡Nevíte co dělat? Změň to! Stírací karty Date and bed ideas nabízí spousty nápadů a inspiraci na společně strávený čas. Nemusíš nic vymýšlet, stačí setřít políčko a užít si nové zážitky, které vás spojí a dodají vašemu vztahu svěží energii.

 

💏 Nic nezanedbávej. A hlavně ne svého životního parťáka. V dnešní uspěchané době je snadné zapomenout na pravidelné chvíle strávené pouze ve dvou. Určete si večery v týdnu, které strávíte společně a držte se toho.

🔥 Rutina je zabiják všeho, pojď to změnit! Využít k tomu můžeš celou sadu žhavých a neotřelých karetních her, které vás s partnerem nenechají ani na chvíli vydechnout. Hry v sadě jsou vyrobené a navržené na míru, s ohledem na problémy, které ve vztahu řeší každý z nás! Nestyď se je řešit a zažehni znovu vaší jiskru! 🔥🔥

Pokud se chceš opravdu hluboko ponořit do vašeho vztahu, máme pro tebe unikátní slevu 51% na celou dárkovou sadu. Najdeš v ní našich TOP 5 BESTSELLRŮ. Objednej na našem webu 👉🏻  www.jsmespolu.cz/vyhodnasada/.